Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Zwężki pomiarowe lub dysze ISA, pomiar przepływu cieczy, gazów lub pary

Producent: NA
Opis
Zwężki pomiarowe lub dysze ISA przeznaczone są do pomiaru przepływu mediów o dowolnych parametrach ciśnienia i temperatury, lecz o jednorodnej fazie skupienia m.in. cieczy, gazów, pary, olejów itp. Charakteryzują się dużą dokładnością i wiarygodnym pomiarem w szerokim zakresie przepływu, pracą w mediach agresywnych i obojętnych o dowolnej temperaturze i ciśnieniu oraz w mediach zanieczyszczonych mechanicznie, prostotą kalibracji, możliwością zastosowania króćców przedmuchowych oraz możliwością zastosowania na kanałach prostokątnych.


- zakres pomiarowy: zależnie od średnicy i medium
- ciśnienie nominalne: PN6 do PN200
- średnice nominalne: DN50...DN1000
- materiał zwężek: stal k.o. 1H18N9T
- materiał kołnierzy/obudowy: zależnie od medium
- mierzone media: gazy, ciecze, para

Opcjonalnie: przetwornik różnicy ciśnień lub przetwornik wielu zmiennych, przetworniki ciśnienia, czujniki temperatury, liczniki przepływu lub przeliczniki przepływu skompensowanego (kompensacja od ciśnienia i/lub temperatury), zawory manometryczne, zawory blokowe, rurki syfonowe, naczynia poziomowe itp.