Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

WTX700 - bezprzewodowy przetwornik temperatury, dla czujników RTD, TC, potencjometrów, sygnału mV

Opis

Przetworniki serii WTX700 są przyrządami bezprzewodowymi, przeznaczonymi do współpracy z czujnikami temperatury RTD, TC, sygnałami mV oraz potencjometrem. Przetworniki wraz ze zintegrowanym czujnikiem temperatury (model czujnika wg wymagań klienta) mogą być stosowane w układach procesowych i technologicznych i miejscach gdzie nie ma możliwości prowadzenia tras kablowych. Moduły te charakteryzuje m.in. obudowa aluminiowa lub ABS do montażu na czujniku temperatury lub na ścianie, uniwersalne wejście RTD/TC/mV/potencjometr, konfiguracja wymaganych parametrów z PC, zasilanie bateryjne, częstotliwość przesyłu sygnału 868,4 MHz oraz współpraca z odbiornikami WRX900. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy oprogramowania z komputera PC.


- wejście: RTD, TC, mV, potencjometr
- częstotliwość pracy: 868,4 MHz
- odbiornik: WRX900 (do 16 sztuk WTX700)
- napięcie zasilania: bateryjne 3,6V, AA, 2,2Ah
- żywotność baterii: 1 rok przy próbkowaniu co 15 sek.
- obudowa: SCH4 (tworzywo ABS) lub SCH11 (aluminium)
- montaż: bezpośrednio na czujniku temperatury lub na ścianie
- konfiguracja: z komputera PC
- stopień ochrony: IP65

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, odbiorniki WRX900, wersja z dwoma przetwornikami w jednej obudowie SCH4; czujniki temperatury rezystancyjne lub termoelektryczne wg wymagań użytkownika, oprogramowanie do monitoringu i rejestracji mierzonych wartości

 
5 LAT GWARANCJI