Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

WRX900 - bezprzewodowy odbiornik sygnałów z przetworników serii WTX700, do 16 czujników

Opis

Odbiorniki serii WRX900 są przyrządami bezprzewodowymi, przeznaczonymi do współpracy z bezprzewodowymi przetwornikami temperatury WTX700. System ten może współpracować z czujnikami temperatury RTD, TC, sygnałami mV oraz potencjometrem. SYstem ten może być stosowany w układach procesowych i technologicznych i miejscach gdzie nie ma możliwości prowadzenia tras kablowych. Odbiorniki charakteryzuje m.in. obudowa do montażu na szynie DIN, możliwość współpracy z czujnikami WTX700 (do 16 czujników), wyjścia mA lub V i/lub wyjścia przekaźnikowe, interfejs RS485 do podłączenia systemu z PC, konfiguracja wymaganych parametrów z PC, częstotliwość przesyłu sygnału 868,4 MHz oraz współpraca z przetwornikami temperatury WTX700. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy oprogramowania z komputera PC.- wejście: do 16 przetworników WTX700
- częstotliwość pracy: 868,4 MHz
- nadajniki: dla nadajników serii WTX700
- napięcie zasilania: 110...240VAC lub 20...30VDC
- wyjścia: 4 wyjścia mA, V lub 2 wyjścia mA, V i wyjścia przekaźnikowe
- wyświetlacz: LCD, 2 linie
- interfejs: RS485 Modbus RTU, port USB
- montaż: do montażu na szynie DIN
- konfiguracja: z komputera PC

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, nadajniki WTX700, czujniki temperatury rezystancyjne lub termoelektryczne wg wymagań użytkownika, oprogramowanie do monitoringu i rejestracji mierzonych wartości
 
5 LAT GWARANCJI