Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

W4 - wkład pomiarowy, dla czujników termoelektrycznych, typ K, J, N, R, S lub B, średnice drutów 0,35...3mm

Producent: NA
Opis
Wkłady pomiarowe W4 są elementami czujników temperatury, przeznaczonymi do pomiaru temperatury w aplikacjach przemysłowych. Element pomiarowy składa się z wewnętrznych drutów termoparowych odizolowanych względem siebie izolatorami ceramicznymi aby zapewnić wysoką odporność i wytrzymałość na temperaturę, zapewniając izolację elektryczną oraz kostki zaciskowej lub zabudowanego przetwornika temperatury. Charakteryzują się elementem pomiarowym typu K, N, R, S, B; pomiarem w zakresie do 1600°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Wkłady pomiarowe mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: wymienny wkład pomiarowy dla termoelektrycznych czujników temperatury.


- element pomiarowy: K, J, N, R, S, B; pojedynczy lub podwójny
- klasa dokładności: 1 lub 2
- zakresy pomiarowe: max. 1600°C (zależnie od typu termopary)
- długość zanurzenia: 500...2050mm lub dłuższa wg wymagań
- średnica izolatora ceramicznego: fi. 3,5; 8,5; 9mm; 12x8x100mm; fi. 16x100mm
- materiał osłony: izolator ceramiczny
- średnica drutu: 2 lub 3mm (dla K, J, N); 0,35 lub 0,5mm (dla R, S, B)
- przyłącze procesowe: brak
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: brak (opcja)


Opcjonalnie: długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK)