Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

W1P - wkład pomiarowy, dla czujników rezystancyjnych, Pt100, średnica 3, 6 lub 8mm

Producent: NA
Opis
Wkłady pomiarowe W1P są elementami czujników temperatury, przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy, gazów i pary w aplikacjach przemysłowych. Element pomiarowy składa się z przewodu płaszczowego, elementu pomiarowego zabudowanego wewnątrz oraz kostki zaciskowej lub zabudowanego przetwornika temperatury. Charakteryzują się pomiarem w zakresie -200...+600°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną płaszczową wykonaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 3...8mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Wkłady pomiarowe mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: wymienny wkład pomiarowy dla rezystancyjnych czujników temperatury.


- element pomiarowy: 1 x Pt100, 2 x Pt100
- klasa dokładności: A, B, 1/3 DIN B lub wg wymagań
- zakresy pomiarowe: -200...+600°C
- długość zanurzenia: 50...500mm lub dłuższa wg wymagań
- średnica osłony: fi. 3...8mm /standard 3, 6, 8mm/
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316 lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: brak
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: brak (opcja)


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / rezystora (Pt..., Ni..., Cu... itp.); długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK)