Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

VRx000 - wibracyjne sygnalizatory poziomu cieczy i materiałów sypkich, inteligentna konfiguracja

Producent: EMA
Opis
Wibracyjne sygnalizatory poziomu serii VRx000 są przyrządami przeznaczonymi do sygnalizacji poziomu cieczy lub materiałów sypkich, zabezpieczenia przed suchobiegiem, sygnalizacji poziomów alarmowych oraz sterowania w zbiornikach otwartych i/lub zamkniętych. Stosowane do kontroli poziomu w zbiornikach magazynowych i procesowych m.in. w energetyce, przemyśle chemicznym, petrochemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, cementowniach itp. Charakteryzują się prostotą montażu i działania, odpornością na media korozyjne (stal nierdzewna SS304 lub SS316), wyjściem NPN/PNP lub przekaźnikowym, wysoką trwałością i bezawaryjnością działania przy zachowaniu wysokiej dokładności i powtarzalności przełączania, wyborem rodzaju i długości czujnika oraz inteligentną konfiguracją czułości / gęstości mierzonego medium.


- montaż: dowolny, dla zbiorników lub rurociągów
- gęstość medium: >5g/litr
- konfiguracja: przyciskiem, funkcja Learn
- przyłącze procesowe: G1 1/2" lub kołnierzowe
- ciśnienie procesu: max. 40bar
- temperatura procesu: -40...+150°C
- wyjście: PNP/NPN lub przekaźnikowe SPDT
- obciążalność wyjścia: 800mA dla PNP/NPN; 4A/250VAC dla SPDT
- materiał czujnika: stal kwasoodporna SS304 lub SS316
- napięcie zasilania: 20...60VDC i/lub 20...250VAC
- przyłącze elektryczne: dławik kablowy
- stopień ochrony: IP67

Opcje / wersje wykonania: materiał czujnika stal kwasoodporna SS304 lub SS316; wyjście PNP/NPN lub przekaźnikowe SPDT; przyłącze kołnierzowe; czujnik standardowy o długości 240mm (VR1000), czujnik z przedłużką sztywną o długości do 4m (VR2000), czujnik z przedłużką elastyczną o długości do 20m (VR3000) itp.