Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TTPNA - czujnik temperatury, płaszczowy, z głowicą, typ K, J lub N, średnice 0,5...6mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury TTPNA są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy, gazów, materiałów sypkich w aplikacjach przemysłowych oraz w budowach maszyn. Czujniki temperatury składają się z przewodu płaszczowego oraz głowicy aluminiowej z kostką zaciskową lub zabudowanym przetwornikiem temperatury. Charakteryzują się pomiarem w zakresie -40...+1250°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej lub Inconel o średnicy 0,5...6mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: budowa zbiorników; instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych; instalacje grzewcze, budowa maszyn.


- element pomiarowy: K, J, N; pojedynczy lub podwójny
- klasa dokładności: 1 lub 2
- spoina: odizolowana lub uziemiona do płaszcza
- zakresy pomiarowe: -40...+1150°C
- długość zanurzenia: 50...20000mm lub dłuższa wg wymagań
- średnica osłony: fi. 0,5...6mm
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L, Inconel lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: brak, gładka osłona
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: aluminiowa, IP65


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / termopary; szeroki wybór króćców przesuwnych; długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz zabudowany w głowicy lub rozdzielny