Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TTC200X - inteligentny przetwornik temperatury, uniwersalne wejście dla czujników TC, wersja Ex

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury TTC200X przeznaczone są do współpracy z czujnikami termoelektrycznymi i sygnałem mV. Przetworniki mogą być montowane w standardowej głowicy czujnika temperatury, na szynie DIN przy zastosowaniu uchwytu RMK/3-T lub na ścianie / konstrukcji przy użyciu obudowy SCH4. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modułu konfiguracyjnego USB-KIT oraz oprogramowania USB-Link. Oprócz standardowo dostępnych typów czujników istnieje możliwość pobrania dodatkowych typów czujników z biblioteki oprogramowania i/lub wprowadzenia linearyzacji użytkownika. Wykonywane są w wersji Ex do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem lub w wersji standardowej.- wejście: K, J, E, N, T, R, S, L, U, B, C, D, G, mV
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max, min lub nastawa użytkownika
- filtr cyfrowy: nastawa w zakresie 0...100sek.
- inne funkcje: offset użytkownika, linearyzacja użytkownika, odczyt on-line itp.
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VDC
- napięcie zasilania: 10...30VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -40...+85°C
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link
- montaż przyrządu: w strefie np. w głowicy czujnika temperatury lub na szynie DIN
- wykonanie: Ex (ATEX II 1 G Ex ia IIC T4 Ga; II 1 D Ex iaD 20 T135°C Da)

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, uchwyt RMK/3-T do montażu na szynie DIN, obudowa SCH4 do montażu przetwornika na ścianie lub konstrukcji, wersja standardowa TTC200, moduł konfiguracyjny USB-KIT
 
10 LAT GWARANCJI