Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TT200, -230 - czujnik temperatury, przyłącze kablowe, typ K, J lub N; osłona 3...6mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury serii TT200, -230 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy i gazów w aplikacjach przemysłowych. Czujniki temperatury składają się z rurki ochronnej wykonanej ze stali kwasoodpornej, przewodu przyłączeniowego oraz przesuwnej śruby montażowej (TOP200). Charakteryzują się elementem pomiarowym typu K, J lub N; pomiarem w zakresie -40...+400°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 3...6mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. w obudowie SCH4 do montażu na ścianie, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: budowa maszyn, instalacje grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne; instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych.


- element pomiarowy: K, J, N
- klasa dokładności: 1 lub 2
- zakresy pomiarowe: -40...+400°C
- długość zanurzenia: 50...300mm lub dłuższa wg wymagań
- wersja czujnika: prosta
- średnica osłony: fi. 3...6mm
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- długość wyprowadzonego przewodu: wg wymagań użytkownika
- rodzaj przewodu: teflon/silikon, silikon, teflon lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: M10x1, G1/4", M12x1,5 lub wg wymagań
- przetwornik w obudowie SCH4 (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- materiał obudowy SCH4: tworzywo ABS, IP67

Modele czujników:
TT200: wersja prosta, z przesuwną śrubą montażową
TT230: wersja prosta, gładka osłona bez przyłącza procesowego


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / termoelementu; szeroki wybór przyłączy procesowych (G1/2", G3/4", M20x1,5; 1/2"NPT itp.); długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; króćce do spawania, wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w obudowie SCH4 (LINK), do montażu na szynie DIN (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz rozdzielny do zabudowy tablicowej lub naściennej