Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TT_P - czujnik temperatury, wymienny wkład, typ K, J lub N, osłona 6...15mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury TT_P są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy, gazów i materiałów sypkich w aplikacjach przemysłowych. Czujniki temperatury składają się z wymiennego wkładu pomiarowego, osłony zewnętrznej oraz głowicy aluminiowej z kostką zaciskową lub zabudowanym przetwornikiem temperatury. Charakteryzują się elementem pomiarowym typu K, J lub N; pomiarem w zakresie -40...+800°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 6...15mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: piece hutnicze; podgrzewacze powietrza; budowa zbiorników; instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych; instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne.


- element pomiarowy: K, J, N; pojedynczy lub podwójny
- klasa dokładności: 1 lub 2
- spoina: odizolowana lub zwarta z osłoną
- zakresy pomiarowe: -40...+800°C
- długość zanurzenia: 200...2000mm lub dłuższa wg wymagań
- średnica osłony: fi. 6...15mm /standard 15mm/
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: brak, gładka osłona
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: aluminiowa, IP65

Modele czujników:
TTKP: element pomiarowy typu K (NiCr-NiAl)
TTJP: element pomiarowy typu J (Fe-CuNi)
TTNP: element pomiarowy typu N (NiCrSi-NiSi)


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / termopary; szeroki wybór króćców przesuwnych lub osłon; długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; końcówka czujnika z przewężeniem, wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz zabudowany w głowicy lub rozdzielny