Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TT_E3, -4 - czujnik temperatury, z króćcem montażowym lub zewnętrzną osłoną, typ K, J lub N; osłona 4...10mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury serii TT_E3, -4 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury ruchomych i wymiennych elementów części maszyn. Czujniki temperatury składają się z rurki ochronnej wykonanej ze stali kwasoodpornej, przewodu przyłączeniowego, regulowanej nasadki zatrzaskowej na sprężynie oraz króćca montażowego (TT_E3) lub dodatkowej osłony procesowej (TT_E4). Charakteryzują się elementem pomiarowym typu K, J lub N; pomiarem w zakresie -40...+400°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 4...10mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. w obudowie SCH4 do montażu na ścianie, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: budowa maszyn, agregatów, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł energetyczny.


- element pomiarowy: K, J, N
- klasa dokładności: 1 lub 2
- zakresy pomiarowe: -40...+400°C
- długość zanurzenia: 30...100mm lub dłuższa wg wymagań
- wersja czujnika: prosta z nasadką regulującą
- średnica osłony: fi. 4...10mm
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- długość wyprowadzonego przewodu: wg wymagań użytkownika
- rodzaj przewodu: teflon/oplot stalowy, włókno szklane/oplot stalowy, silikon, teflon lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: króciec gwintowany lub osłona gwintowana
- przetwornik w obudowie SCH4 (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- materiał obudowy SCH4: tworzywo ABS, IP67

Modele czujników:
TT_E3: z dodatkową osłoną zewnętrzną, gwintowaną
TT_E4: z króćcem montażowym, gwintowanym


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / termoelementu; szeroki wybór przyłączy procesowych króćca (G1/4", G1/2", M10x1, M12x1,5; M20x1,5; 1/2"NPT itp.); długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; króćce do spawania, wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w obudowie SCH4 (LINK), do montażu na szynie DIN (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz rozdzielny do zabudowy tablicowej lub naściennej