Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TT_50244 - czujnik temperatury, do pomiaru powierzchni, typ K, J, N, E lub T; szeroki zakres rurociągów

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury serii TT_50244 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury powierzchni rurociągów w aplikacjach przemysłowych. Czujniki temperatury składają się z rurki ochronnej (z uchwytem motylkowym) wykonanej ze stali kwasoodpornej oraz przewodu przyłączeniowego. Montaż czujnika na rurociągu wykonywany jest przy użyciu obejmy zaciskowej / opaski. Charakteryzują się elementem pomiarowym typu K, J, N, E lub T; pomiarem w zakresie -40...+400°C oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. w obudowie SCH4 do montażu na ścianie, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: pomiar temperatury powierzchni rurociągów, powierzchni innych elementów, instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych.


- element pomiarowy: K, J, N, E, T
- klasa dokładności: 1 lub 2
- zakresy pomiarowe: -40...+400°C
- dla średnic rurociągów: DN20...1000 lub wg wymagań
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- długość wyprowadzonego przewodu: wg wymagań użytkownika
- rodzaj przewodu: teflon/oplot stalowy, włókno szklane/oplot stalowy, silikon, teflon lub wg wymagań
- montaż: przy użyciu obejmy zaciskowej / opaski
- przetwornik w obudowie SCH4 (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- materiał obudowy SCH4: tworzywo ABS, IP67


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / termoelementu; materiał osłony wg wymagań użytkownika; wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w obudowie SCH4 (LINK), do montażu na szynie DIN (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz rozdzielny do zabudowy tablicowej lub naściennej