Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TOPU - czujnik temperatury, wymienny wkład, Pt100, osłona 9...15mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury TOPU są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy, gazów i materiałów sypkich w aplikacjach przemysłowych. Czujniki temperatury składają się z wymiennego wkładu pomiarowego, osłony zewnętrznej oraz głowicy aluminiowej z kostką zaciskową lub zabudowanym przetwornikiem temperatury. Charakteryzują się pomiarem w zakresie -200...+600°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 9...15mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: budowa zbiorników; instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych; instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne, budowa maszyn.


- element pomiarowy: 1 x Pt100, 2 x Pt100
- klasa dokładności: A, B, 1/3 DIN B lub wg wymagań
- zakresy pomiarowe: -200...+600°C
- długość zanurzenia: 500...2000mm lub dłuższa wg wymagań
- średnica osłony: fi. 9...15mm /standard 12mm/
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: brak, gładka osłona
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: aluminiowa, IP65


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / rezystora (Pt..., Ni..., Cu... itp.); szeroki wybór króćców przesuwnych lub osłon; długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; końcówka czujnika z przewężeniem, wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz zabudowany w głowicy lub rozdzielny