Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TOPSW - czujnik temperatury, wymienny wkład, Pt100, osłona ciśnieniowa fi. 18 lub 24mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury TOPSW są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy, gazów i pary w aplikacjach przemysłowych. Czujniki temperatury składają się z wymiennego wkładu pomiarowego, osłony wysokociśnienieowej wierconej, elementu dystansowego oraz głowicy aluminiowej z kostką zaciskową lub zabudowanym przetwornikiem temperatury. Charakteryzują się pomiarem w zakresie 0...600°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wysokociśnieniową np. WG DIN 43763 oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: pomiar temperatury mediów o dużym przepływie; aplikacje wysokociśnieniowe; budowa zbiorników; instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych.


- element pomiarowy: 1 x Pt100, 2 x Pt100
- klasa dokładności: A, B, 1/3 DIN B lub wg wymagań
- zakresy pomiarowe: 0...600°C
- długość zanurzenia: zależnie od osłony lub wg wymagań
- długość dystansu: 50...300mm /standard ~140mm/
- średnica osłony: fi. 18mm lub 24mm
- materiał osłony: SS316L, C22.8, 10CrMo910, 13CrMo44, 15Mo3, 16Mo3, Hastelloy, Tantal, Tytan lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: osłona do spawania
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: aluminiowa, IP65


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / rezystora (Pt..., Ni..., Cu... itp.); długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; inny standard osłony np. z przyłączem kołnierzowym, króćce do spawania, wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz zabudowany w głowicy lub rozdzielny