Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TOP31x - czujnik temperatury, ze sprężyną i króćcem montażowym, Pt100, osłona 4...8mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury serii TOP31x są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury ruchomych i wymiennych elementów części maszyn. Czujniki temperatury składają się z rurki ochronnej wykonanej ze stali kwasoodpornej, przewodu przyłączeniowego, sprężyny umożliwiającej swobodną regulację głębokości zanurzenia, nasadki zatrzaskowej oraz króćca gwintowanego. Charakteryzują się pomiarem w zakresie -50...+400°C, pojedynczym lub podwójnym elementem pomiarowym, osłoną wykonaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 4...8mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. w obudowie SCH4 do montażu na ścianie, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: budowa maszyn, agregatów, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł energetyczny.


- element pomiarowy: 1 x Pt100, 2 x Pt100
- klasa dokładności: A, B, 1/3 DIN B lub wg wymagań
- zakresy pomiarowe: -50...+400°C
- długość zanurzenia: 30...100mm lub dłuższa wg wymagań
- wersja czujnika: prosta ze sprężyną regulacyjną
- średnica osłony: fi. 4...8mm
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- długość wyprowadzonego przewodu: wg wymagań użytkownika
- rodzaj przewodu: teflon/oplot stalowy, włókno szklane/oplot stalowy, silikon, teflon lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: króciec gwintowany dla nasadki zatrzaskowej
- przetwornik w obudowie SCH4 (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- materiał obudowy SCH4: tworzywo ABS, IP67

Modele czujników:
TOP309: średnica rurki 4mm
TOP310: średnica rurki 5mm
TOP311: średnica rurki 6mm
TOP312: średnica rurki 8mm


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / rezystora (Pt..., Ni..., Cu... itp.); szeroki wybór przyłączy procesowych króćca (G1/4", G1/2", M10x1, M12x1,5; M20x1,5; 1/2"NPT itp.); długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika; króćce do spawania, wykonanie iskrobezpieczne z zatwierdzeniem ATEX; przetwornik temperatury zabudowany w obudowie SCH4 (LINK), do montażu na szynie DIN (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz rozdzielny do zabudowy tablicowej lub naściennej