Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TOP145 - czujnik temperatury, niewymienny wkład, Pt100, osłona 8mm

Producent: NA
Opis
Czujniki temperatury TOP-145 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru temperatury cieczy i gazów w aplikacjach przemysłowych. Czujniki temperatury składają się z niewymiennego wkładu pomiarowego, dodatkowej osłony gwintowanej oraz głowicy aluminiowej z kostką zaciskową lub zabudowanym przetwornikiem temperatury. Charakteryzują się pomiarem w zakresie -50...+150°C, pojedynczym elementem pomiarowym, dodatkową osłoną gwintowaną ze stali kwasoodpornej o średnicy 8mm oraz szeroką gamą wykonań wg wymagań użytkownika. Czujniki temperatury mogą być dostarczone z jednym z szerokiej gamy oferowanych przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy, na szynie DIN, w obudowie obiektowej lub bezprzewodowych.
Zastosowanie: budowa zbiorników; instalacje procesów technologicznych w aplikacjach przemysłowych; instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne.


- element pomiarowy: 1 x Pt100
- klasa dokładności: A, B, 1/3 DIN B lub wg wymagań
- zakresy pomiarowe: -50...+150°C
- długość zanurzenia: 85mm, 115mm lub wg wymagań
- średnica osłony: fi. 8mm /osłona dodatkowa/
- materiał osłony: stal kwasoodporna SS316L lub wg wymagań
- przyłącze procesowe: G1/2", G3/4", M20x1,5 lub wg wymagań
- zabudowany przetwornik (opcja): wyjście 4...20mA, 2-przew. (szeroki wybór LINK)
- głowica: aluminiowa, IP65


Opcjonalnie: inny typ elementu pomiarowego / rezystora (Pt..., Ni..., Cu... itp.); szeroki wybór przyłączy procesowych (G1/2", G3/4", G1"; M20x1,5; M27x2; 1/2"NPT, 3/4"NPT itp.); długość zanurzenia / materiał osłony wg wymagań użytkownika, króćce do spawania; przetwornik temperatury zabudowany w głowicy (LINK) lub z wyświetlaczem (LINK), wyświetlacz zabudowany w głowicy lub rozdzielny