Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SMART FL0001.2-DO - sygnalizatory przepływu dla cieczy i gazów, wyjście PNP lub NPN

Producent: EMA
Opis
Sygnalizatory przepływu FL0001.2-DO są przyrządami kalorymetrycznymi, przeznaczonymi do sygnalizacji przepływu gazów i cieczy w aplikacjach przemysłowych. W porównaniu do mechanicznych sygnalizatorów przepływu nie posiadają elementów ruchomych. Charakteryzują się szerokim zakresem detekcji cieczy i gazów, wysoką stabilnością i powtarzalnością detekcji, szerokim wyborem przyłączy procesowych i adapterów, wyjściem PNP lub NPN, wysokim stopniem ochrony IP67 oraz prostą konfiguracją wymaganej wartości przy użyciu funkcji LEARN.


- zakres detekcji: 3...300cm/s (ciecze), 200...3000 cm/s (gazy)
- wskaźnik lokalny: 10 x LED
- wyjście: PNP NO/NC lub NPN NO/NC
- napięcie zasilania: 20...36VDC
- przyłącze procesowe: M18x1,5 + szeroki wybór adapterów
- materiał czujnika: stal nierdzewna SS316
- ciśnienie procesu: max. 300bar
- temperatura procesu: -25...+80°C
- materiał obudowy: tworzywo PBT+30%GF
- konfiguracja: przyciskami + zdalna wej. cyfrowym
- stopień ochrony obudowy: IP67

Opcjonalnie: szeroki wybór adapterów (M12x1; G1/4"; G1/2"; M18x1,5; do zabudowy; do spawania); kabel podłączeniowy o długości 2m, 5m, 10m lub 25m zakończony wtyczką M12