Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM1801XTC - programowalny przetwornik temperatury, dla czujników TC, wersja Ex

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury SEM1801XTC przeznaczone są do współpracy z czujnikami TC. Przetworniki te charakteryzuje obudowa do montażu na szynie DIN, prosta konfiguracja parametrów oraz sygnał wyjściowy 4...20mA. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modułu konfiguracyjnego USB-KIT oraz oprogramowania USB-Link. Oprócz standardowo dostępnych typów czujników istnieje możliwość pobrania dodatkowych typów czujników z biblioteki oprogramowania i/lub wprowadzenia linearyzacji użytkownika. Wykonywane są w wersji Ex do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem.

 
 
- wejście: K, J, E, N, T, R, S, L, U, B, C, D, G
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max, min lub nastawa użytkownika
- filtr cyfrowy: nastawa w zakresie 0...100sek.
- inne funkcje: offset użytkownika, linearyzacja użytkownika, odczyt on-line itp.
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VDC
- napięcie zasilania: 10...30VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -20...+85°C
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link
- montaż przyrządu: na szynie DIN, w strefie np. w obudowie min. IP54
- wykonanie: Ex (ATEX II 1 G Ex ia IIC T4 Ga; II 1 D Ex iaD 20 T135°C Da)
 
Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, wersja 2-kanałowa (SEM1802XTC), czujnik temperatury wg wymagań użytkownika, moduł konfiguracyjny USB-KIT
 
10 LAT GWARANCJI