Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM1020 - separator sygnału / bariera, zasilanie z pętli prądowej od strony wejścia i wyjścia, wej./wyj. 4...20mA

Opis
Separatory sygnału / bariery SEM1020 są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Separatory SEM1020 przeznaczone są do podłączenia w nowej lub istniejącej pętli prądowej 4...20mA, dostarczając na wyjściu izolowany sygnał analogowy 4...20mA. Charakteryzuje je m.in. wysoka dokładność przetwarzania 0,05%; zasilanie z pętli prądowej od strony wejścia i wyjścia, wąska obudowa o szerokości 12,5mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 1000VAC RMS (testy do 3kVAC). Separatory posiadają możliwość korekty zera i zakresu przy użyciu potencjometrów umieszczonych na froncie obudowy w celu wyeliminowania jakichkolwiek błędów systemu.


- wejście: 4...20mA, pasywne
- wyjście: 4...20mA, pasywne
- dokładność przetwarzania: 0,05%
- izolacja galwaniczna: 1000VAC RMS (testy do 3kV)
- zasilanie: z pętli prądowej od strony wejścia i wyjścia; spadek max. 2,7V
- napięcie zasilania: nom. 24VDC (max. 35VDC)
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 12,5mm
- konfiguracja: korekta zera i zakresu, potencjometry na froncie obudowy

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach

10 LAT GWARANCJI