Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM1015 - separator / konwerter sygnału, zasilanie z pętli prądowej od strony wyjścia, wej. mV/V / wyj. 4...20mA

Opis
Separatory / konwertery sygnału SEM1015 są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do konwersji oraz galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Separatory SEM1015 przeznaczone są do podłączenia na wejściu sygnału napięciowego w zakresie 0...20mV do 0...100V, dostarczając na wyjściu izolowany sygnał analogowy 4...20mA. Charakteryzuje je m.in. wysoka dokładność przetwarzania 0,05%; zasilanie z pętli prądowej od strony wyjścia, wąska obudowa o szerokości 12,5mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 1000VAC RMS (testy do 3kVAC). Separatory posiadają z boku obudowy przełączniki i potencjometry do nastawy zakresu sygnału wejściowego oraz na froncie obudowy potencjometry do korekty zera i zakresu sygnału wyjściowego w celu wyeliminowania jakichkolwiek błędów systemu.


- wejście: -10...+100VDC (min. szerokość zakresu 20mV)
- wyjście: 4...20mA, pasywne
- dokładność przetwarzania: 0,05%
- izolacja galwaniczna: 1000VAC RMS (testy do 3kV)
- zasilanie: z pętli prądowej od strony wyjścia; spadek typ. 5V
- napięcie zasilania: 10...30VDC, nom. 24VDC
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 12,5mm
- konfiguracja: przełączniki i potencjometry dla zakresu wejścia; potencjometry korekty zera i zakresu

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach; konfiguracja wymaganego zakresu sygnału wejściowego; opcjonalnie sygnał analogowy mA na wejściu o wymaganym zakresie

10 LAT GWARANCJI