Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM1010 - separator sygnału / zasilacz przetwornika 2-przew., zasilanie z pętli prądowej od strony wyjścia, wej./wyj. 4...20mA

Opis
Separatory sygnału / zasilacze przetworników SEM1010 są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Separatory SEM1010 przeznaczone są do zasilania przetworników 2-przew. 4...20mA podłączonych od strony wejścia, dostarczając na wyjściu izolowany sygnał analogowy 4...20mA. Charakteryzuje je m.in. wysoka dokładność przetwarzania 0,05%; zasilanie z pętli prądowej od strony wyjścia, zasilanie przetwornika 2-przew. podłączonego na wejściu, obudowa o szerokości 21mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 1000VAC RMS (testy do 3kVAC). Separatory posiadają możliwość korekty zera i zakresu przy użyciu potencjometrów umieszczonych na froncie obudowy w celu wyeliminowania jakichkolwiek błędów systemu.


- wejście: 4...20mA z zasilaniem przetwornika 2-przew.
- wyjście: 4...20mA, pasywne
- dokładność przetwarzania: 0,05%
- izolacja galwaniczna: 1000VAC RMS (testy do 3kV)
- zasilanie: z pętli prądowej od strony wyjścia; spadek typ. 5V
- napięcie zasilania: nom. 24VDC (max. 35VDC)
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 21mm
- konfiguracja: korekta zera i zakresu, potencjometry na froncie obudowy

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach

10 LAT GWARANCJI