Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SB-4SR - sygnalizator ruchu, wersja 1- lub 2-kanałowa; szeroki wybór rodzaju wejścia / wyjścia

Producent: LABOR
Opis
Sygnalizatory SB-4SR są przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do wytworzenia wyjściowego sygnału dwustanowego informującego o pojawieniu się lub braku na jego wejściu impulsów prądowych bądź napięciowych o częstotliwości większej od zadanej górnej częstotliwości przełączania. Oprócz przetwarzania wartości mierzonej przeznaczone są także do separacji wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach pomiarowych. Charakteryzuje je m.in. szeroki zakres nastawy częstotliwości, dokładność nastawy 0,5%, wybór rodzaju wejścia / wyjścia; obudowa o szerokości 22,5mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 2kV.
 
 
- wejście: prądowe lub napięciowe
- wyjście: przekaźnikowe lub otwarty kolektor
- dokładność nastawy: 0,5%
- izolacja obwodów: wej./wyj./zasil 2kV
- napięcie zasilania: 20...27VDC
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 22,5mm
- konfiguracja: fabryczna wg wymagań

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji; konfiguracja parametrów wg wymagań użytkownika, niestandardowy sygnał wejściowy, obudowa naścienna

3 LATA GWARANCJI