Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

S3Ex-S - separator obwodów, wejście dowolny standard; wyjście 4...20mA, 2-przew.; obwód wej. iskrobezpieczny

Producent: LABOR
Opis
Separatory sygnałów S3Ex-S są przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do przetwarzania mierzonej wartości sygnału prądowego lub napięciowego (mA, V) z przyrządu zainstalowanego w strefie zagrożonej wybuchem na sygnał analogowy 4...20mA, 2-przew. oraz do galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Charakteryzuje je m.in. dokładność przetwarzania 0,2%; zasilanie z wyjściowej pętli prądowej; obudowa o szerokości 22,5mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 2,5kV.
 
 
- wejście: 0/4...20mA, 0...5mA, 0/1...5V, 0...10V lub zakres wg wymagań
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- dokładność przetwarzania: 0,2%
- izolacja galwaniczna: wej./wyj./zasil 2,5kV
- napięcie zasilania: 10...27VDC, z wyjściowej pętli prądowej
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 22,5mm
- konfiguracja: potencjometry zera i zakresu
- montaż przyrządu: poza strefą, z wejściem podłączonym do strefy
- wykonanie: Ex (ATEX II 1G Ex ia IIC; II 1D Ex iaD 20; I M1 Ex ia I)

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji; konfiguracja parametrów wg wymagań użytkownika, sygnał wejściowy wg wymagań użytkownika, obudowa naścienna

3 LATA GWARANCJI