Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

S2Ex-ZH - zasilacz-separator przetworników 2-przew.; wej./wyj. 4...20mA; obwód wyj. iskrobezpieczny, dla komunikacji HART

Producent: LABOR
Opis
Zasilacze-separatory S2Ex-ZH są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do zasilania przetwornika 2-przew. zainstalowanego w strefie zagrożonej wybuchem oraz konwersji i galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Separatory obwodów są transparentne dla komunikacji z protokołem HART. Przyrządy przeznaczone są do podłączenia na wejściu przetwornika sygnału 2-przew. 4...20mA z protokołem HART, dostarczając na wyjściu izolowany, standardowy sygnał analogowy 4...20mA. Charakteryzuje je m.in. dokładność przetwarzania 0,1%; niezależne zasilanie 24VDC, obudowa o szerokości 22,5mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 2kV.
 
 
- wejście: 4...20mA, 2-przew.
- wyjście: 4...20mA; nastawa jako aktywne lub pasywne;
- sygnalizacja stanu pracy: dioda LED
- dokładność przetwarzania: 0,1%
- izolacja galwaniczna: wej./wyj./zasil 2kV
- zasilacz przetworników: 20...28VDC, wg wymagań
- napięcie zasilania: 20...27VDC
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 22,5mm
- montaż przyrządu: poza strefą, z wejściem podłączonym do strefy
- wykonanie: Ex (ATEX II 1 GD EEx ia IIC; I M1 EEx ia I)
 
Opcjonalnie: świadectwo kalibracji; zasilanie przetwornika w zakresie 20...28VDC, niestandardowy zakres sygnału wyjściowego, obudowa naścienna

3 LATA GWARANCJI