Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

PRZETWORNIKI - przetworniki temperatury do montażu w głowicy czujnika lub na szynie DIN

Opis
Nasza oferta zawiera szeroką gamę przetworników temperatury m.in. do montażu w głowicy czujnika, do montażu na szynie DIN, do montażu obiektowego (do montażu na ścianie lub konstrukcji).
Zależnie od wymagań klienta mogą być wyposażone w lokalny wyświetlacz, izolację galwaniczną, wyjście alarmowe, wyjście analogowe prądowe lub napięciowe, interfejs np. RS485 lub HART, mogą być stosowane w strefie zagrożenia wybuchem oraz wiele innych funkcji. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania, dokładność i stabilność długoterminowa oraz konfiguracja z PC lub z przenośnego komunikatora HART.


Zapraszamy do naszych działów aby zapoznać się z pełną gamą przetworników:
- Przetworniki do montażu w głowicy czujnika LINK
- Przetworniki do montażu na szynie DIN LINK
- Przetworniki do montażu obiektowego LINK
- Przetworniki bezprzewodowe LINK


Nasze przetworniki temperatury są w większości objęte 10 letnią gwarancją