Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

NT400 - zanurzeniowe przepływomierze wirnikowe, zakresy 0,3...10m/s, dla rur 40...900mm (opcja do 2500mm)

Producent: NA
Opis

Przepływomierze serii NT400 są zanurzeniowymi precyzyjnymi przyrządami wirnikowymi (turbinowymi) przeznaczonymi do pomiaru przepływu cieczy w wielu wymagających aplikacjach przemysłowych m.in. szeroko stosowanymi dla cieczy nieprzewodzących itp. Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru, zakresami pomiarowymi 0,3...10m/s (detekcja od 0,15m/s); stosowaniem dla rur 40...900mm (opcjonalnie do 2500mm); przyłączami gwintowanymi 1,5"BSP lub 1,5"NPT; temperaturą procesu do 100°C (opcja do 150°C), ciśnieniem procesu do 80bar oraz dużym wyborem zewnętrznych przetworników przepływu.

 
 
- zakres pomiarowy: 0,3...10 m/s
- wyjście: impulsowe NPN i napięciowe
- napięcie zasilania: 5...24VDC lub z  przetwornika przepływu
- dokładność: 1,5% wart. mierzonej
- temperatura procesu: max. 100°C (opcja do 150°C)
- materiał korpusu: stal nierdzewna SS316L
- uszczelnienie: Viton (FKM)
- przyłącze procesowe: 1 1/2"BSP / NPT
- ciśnienie nominalne: max. 80bar 
- wyświetlacz: zależnie od przetwornika przepływu
- stopień ochrony: IP68 / NEMA 6X

Opcjonalnie: przetwornik przepływu wg wymagań, temperatura procesu do 150°C, przyłącze do spawania, przetwornik przepływu z zasilaniem bateryjnym itp.
 
Dla naszych czujników przepływu polecamy szeroką gamę przetworników przepływu LINK