Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

NLS633S - sonda poziomu, zakresy od 0...1mH2O do 0...200mH2O, dokładność 0,2%, HART

Producent: SE Engineering
Opis

Hydrostatyczne sondy poziomu NLS633S przeznaczone są do pomiaru poziomu cieczy w zbiornikach, studniach głębinowych, przepompowniach, otworach wiertniczych, jeziorach i rzekach , wodach ściekowych i wielu innych aplikacjach przemysłowych. Charakteryzują się piezorezystancyjnym czujnikiem silikonowym z membraną ze stali nierdzewnej, wysoką dokładnością 0,2% i stabilnością pomiaru, sygnałem wyjściowym 4...20mA, 2-przew. z protokołem HART oraz zależnie od aplikacji szeroką gamą wykonań zakresów pomiarowych i opcjonalnym sygnałem wyjściowym 1...5V, 3-przew. itp. Sondy hydrostatyczne posiadają zakresy pomiarowe podstawowe od 0...3,5mH2O do 0...200mH2O z możliwością ich zawężenia do 3:1 (min. zakres 0...1mH2O).


- zakresy podstawowe: 0...3,5mH2O do 0...200mH2O
- zmiana zakresu: 3:1 (min. zakres 1mH2O)
- sygnał wyjściowy: 4...20mA, 2-przew.
- napięcie zasilania: 12...45VDC
- dokładność: 0,2%
- komunikacja: protokół HART (dla 4...20mA)
- obudowa elektroniki: stal nierdzewna 316L
- membrana: stal nierdzewna 316L
- uszczelnienie: viton
- osłona kabla: PVC

Opcjonalnie: wyświetlacz naścienny lub tablicowy, miernik poziomu z funkcją linearyzacji zbiornika i/lub sterowaniem pomp dla aplikacji napełniania/opróżniania, sygnalizator graniczny z funkcją zasilania sondy, inny materiał osłony kabla, sygnał wyjściowy 1...5V, 3-przew.; modem konfiguracyjny HART-USB lub komunikator HART-Com itp.