Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

NFT34, 35 - przepływomierze termiczne dla powietrza, zanurzeniowe, zakresy do 40m/s, wersja ekonomiczna

Producent: NA
Opis
Masowe przepływomierze termiczne serii NFT34, NFT35 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru przepływu powietrza w wiele aplikacjach użytkownika m.in. wentylacja, klimatyzacja, suszarnie itp. Wykonywane są w dwóch wersjach konstrukcyjnych tj. wersji kompaktowej lub wersji rozdzielnej. Charakteryzują się czujnikiem pomiarowym o zakresie do 40m/s; przesuwnym przyłączem kołnierzowym, wyjściem analogowym 4...20mA lub 0...10V; wykonaniem kompaktowym lub rozdzielnym z zewnętrznym modułem przelicznika wyskalowanym w wymaganych jednostkach przepływu (wskazanie przepływu bieżącego i sumatora).
 
 
- zakres pomiarowy: 2m/s, 10m/s, 20m/s, 40m/s
- dokładność: +/-2% wartości mierzonej (3% rdg dla 40m/s)
- mierzone media: powietrze lub wg wymagań m.in. N2, CO2 itp.
- temperatura procesu: 0...50°C
- sygnał wyjściowy: 4...20mA, 0...10V lub z zewn. modułu przelicznika
- komunikacja: RS485 Modbus RTU
- napięcie zasilania: 8...35VDC / 12...30VAC
- materiał czujnika: tworzywo PC110
- długość czujnika: max. 200mm
- przyłącze procesowe: kołnierz przesuwny
- konfiguracja: wg wymagań, z przycisków lub z PC
- stopień ochrony: IP65
 
Opcjonalnie: wersja rozdzielna z przelicznikiem przepływu; zasilacz 230VAC/24VDC, panel sterujący do zdalnego wskazania mierzonych wartości itp.