Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

NFMT - uśredniające rurki spiętrzające do pomiaru przepływu gazów, długości zanurzenia 50...1000mm

Producent: NA
Opis

Uśredniające rurki spiętrzające serii NFMT są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru gazów nieagresywnych; powietrza w systemach wentylacji, klimatyzacji, dostaw powietrza do instalacji technologicznych, aplikacjach sprężonego powietrza itp. Charakteryzują się dużą dokładnością i wiarygodnym pomiarem w szerokim zakresie przepływu, niską stratą ciśnienia w instalacji, możliwością montażu w rurociągach, kanałach okrągłych, kwadratowych, prostokątnych itp. Opcjonalnie jeśli wymagane, mogą być one dostarczone wraz przetwornikiem różnicy ciśnień i/lub z zewnętrznym modułem przelicznika przepływu wyskalowanym w wymaganych jednostkach przepływu (wskazanie przepływu bieżącego i sumatora).- zakres pomiarowy: zależnie od średnicy rurociągu / kanału
- dokładność: zależnie od zastosowanego przetwornika
- mierzone media: powietrze i inne gazy nieagresywne
- temperatura procesu: max. 250°C
- ciśnienie procesu: max. 10bar
- sygnał wyjściowy: zależnie od przetwornika lub zewn. modułu przelicznika
- materiał czujnika: stal nierdzewna SS316
- złącza przetwornika: mosiądz lub stal nierdzewna SS316
- przyłącze procesowe: R3/4" (dla 50...300mm); R1" (dla 300...1000mm); 
- długość czujnika: 50...1000mm
- stopień ochrony: IP65


Opcjonalnie: przetwornik różnicy ciśnień, zewnętrzny moduł przelicznika przepływu, zawory odcinające, zawory blokowe itp.