Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

N528 - kurek manometryczny, trójdrogowy, z przyłączem testowym

Producent: S/E Manometers
Opis
Kurki manometryczne model N528 przeznaczone są do montażu pomiędzy przyrządem pomiarowym a instalacją ciśnieniową np. rurociągiem lub zbiornikiem w celu pomiaru ciśnienia lub odcięcia instalacji technologicznej. Wykonywane są z mosiądzu, posiadając nakrętkę stalową dla podłączenia współpracującego przyrządu. Składają się z kadłuba i stożka zakończonego uchwytem. Stożek ma kanał przepływowy w kształcie litery "T"; umożliwiając odłączenie manometru, połączenie z atmosferą oraz podłączenia manometru kontrolnego, podłączonego do przyrządu testowego.


- wersja: trójdrogowa
- materiał: mosiądz MO59, stalowa nakrętka
- ciśnienie nominalne: PN25
- temperatura procesu: max. 120°C / 150°C
- przyłącza: M20x1,5
- przyłącze testowe: M20x1,5
- odpowietrzenie: przez odpowiednią pozycję uchwytu

Opcjonalnie: inne wersje przyłączy procesowych, temperatura procesu do 150*C itp.