Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

N302TBD - analizator mętności, zakresy pomiarowe 0...2NTU do 0...100NTU, obudowa obiektowa, wyjścia 2xAO, 5xDO

Producent: NA
Opis
Analizatory N302TBD są mikroprocesorowymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do pomiaru on-line mętności w aplikacjach przemysłowych. Są dokładnymi przyrządami pomiarowymi pracującymi w oparciu o metodę rozproszenia światła pracującego w podczerwierni (880nm) z zabudowanym nadajnikiem i odbiornikiem oraz 90° przejściem światła przez mierzone medium zgodnie z ISO7072. Wysoką dokładność i powtarzalność zapewnia specjalne pokrycie optyki oraz funkcja kompensacji gwarantująca przefiltrowanie jakiegokolwiek rozpraszającego światła dla doskonałej kompensacji od koloru. Przeznaczone są do pomiaru on-line z poborem ciągłym próbki 500...600ml/min. Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru, zakresami pomiarowymi 0...2NTU do 0...100NTU, izolowanym wyjściem analogowym 2 x 4...20mA, automatyczną kompensacją, czytelnym wyświetlaczem graficznym LCD z podświetleniem, 4 wyjściami alarmowymi przekaźnikowymi i 1 wyjściem dla automatycznego czyszczenia systemu pomiarowego oraz obudową o stopniu ochrony IP65 do montażu na ścianie / powierzchni i/lub konstrukcji.
 
 
- zakresy pomiarowe: 0...2NTU do 0...100NTU
- rozdzielczość: 0,0001NTU, zależnie od zakresu
- dokładność: 2%
- sygnał wyjściowy: 2 x 4...20mA (mętność i temperatura)
- wyjście alarmowe: 4 wyjścia przekaźnikowe (HH, H, LL, L)
- wyjście dla czyszczenia: 1 wyjście przekaźnikowe
- komunikacja: RS232
- napięcie zasilania: 230VAC
- montaż czujnika: ciągły pobór próbki, 500...600ml/min
- wyświetlacz: LCD, graficzny, 160x128 pikseli z podświetleniem
- obsługa użytkownika: 7 przycisków użytkownika
- inne funkcje: ręczna / automatyczna kalibracja
- obudowa elektroniki: 240 x 180 x 115mm
- montaż obudowy: na ścianie / powierzchni i/lub konstrukcji (np. rura 2")
- stopień ochrony: IP65 (odporność na warunki atmosferyczne, deszcz, kurz itp.)

Opcjonalnie: komunikacja RS485, wyjście analogowe 0...20mA, specjalna kalibracja czujnika pomiarowego, zawór elektromagnetyczny dla funkcji czyszczenia, moduł rejestracji pomiarów itp.