Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Monitorowanie kosztów i zużycia gazów - mierniki przepływu RED-Y SMART, RED-Y COMPACT

Producent: VOGTLIN
Opis
MONITOROWANIE KOSZTÓW I ZUŻYCIA GAZÓW

Masowe mierniki przepływu firmy Vögtlin umożliwiają precyzyjny, ciągły pomiar zużycia gazów.
- mierniki serii RED-Y SMART umożliwiają scentralizowaną kontrolę przepływu gazów
- mierniki serii RED-Y COMPACT umożliwiają lokalną kontrolę przepływu gazów
Masowe mierniki termiczne przepływu firmy Vögtlin cechuje nadzwyczaj wysoka precyzja pomiaru przepływu gazu. Przyrządy te zapewniają bezpieczeństwo obsługi gazów (szybka detekcja i lokalizacja przecieków), indywidualne monitorowanie zużycia gazów a co za tym idzie ekonomiczne traktowanie zasobów gazów i dążenie do obniżenia kosztów.

Przykładowe aplikacje:
- Pomiar zużycia gazów (np. szpitale)
- Monitoring przepływu gazów (np. laboratoria)
- Test i sprawdzenie aparatury (produkcja, konserwacja)
- Pomiar przecieku (jakość, środowisko)
- Centralny biling kosztów

W przypadku mierników serii RED-Y SMART istnieje możliwość zastosowania jednostki kontroli procesu PCU1000, przeznaczonej do zasilania i kontroli do 10 przyrządów serii RED-Y SMART lub też oprogramowania wizualizacyjnego do podglądu mierzonych parametrów na PC. Umożliwia to stały podgląd mierzonych wartości przepływu w jednym, centralnym miejscu.