Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Minimalizacja przecieku i redukcja kosztów - mierniki przepływu RED-Y SMART, RED-Y COMPACT

Producent: VOGTLIN
Opis
MINIMALIZACJA PRZECIEKU I REDUKCJA KOSZTÓW

Masowe mierniki przepływu firmy Vögtlin umożliwiają precyzyjny, ciągły pomiar zużycia gazów.
- mierniki serii RED-Y SMART umożliwiają scentralizowaną kontrolę przepływu gazów
- mierniki serii RED-Y COMPACT umożliwiają lokalną kontrolę przepływu gazów
Masowe mierniki termiczne przepływu firmy Vögtlin cechuje nadzwyczaj wysoka precyzja pomiaru przepływu gazu. Pomiar zużycia drogich gazów zwiększa świadomość ekonomicznego używania zasobów przez użytkownika. Prowadzi to do zmniejszenia kosztów a użytkownik wie dokładnie gdzie, kiedy i ile gazu jest zużywane. Masowe mierniki termiczne przepływu mogą być w prosty sposób instalowane na rurze gazowej i gotowe są do natychmiastowego pomiaru. Seria RED-Y COMPACT umożliwia lokalne wyświetlanie wartości przepływu oraz w opcji licznika zużycia gazu (sumator), natomiast seria RED-Y SMART umożliwia zastosowanie zdalnego wyświetlacza.

Przykładowe aplikacje:
- Pomiar zużycia gazów (np. szpitale)
- Pomiar zużycia gazu przez uzytkowników (np. laboratoria)
- Przemysł chemiczny
- Technologia budownictwa
- Analiza
- Medycyna

W przypadku mierników serii RED-Y SMART istnieje możliwość zastosowania jednostki kontroli procesu PCU1000, przeznaczonej do zasilania i kontroli do 10 przyrządów serii RED-Y SMART lub też oprogramowania wizualizacyjnego na PC i/lub rejestratora do podglądu mierzonych parametrów. Umożliwia to stały podgląd i kontrolę mierzonych wartości przepływu w jednym, centralnym miejscu.