Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Mieszanie gazów - regulatory przepływu RED-Y SMART, RED-Y COMPACT

Producent: VOGTLIN
Opis
MIESZANIE GAZÓW

Masowe regulatory przepływu firmy Vögtlin umożliwiają precyzyjną kontrolę przepływu gazów w aplikacjach mieszania gazów.
- regulatory serii RED-Y SMART umożliwiają automatyczną kontrolę mieszania gazów
- regulatory serii RED-Y COMPACT umożliwiają ręczną kontrolę mieszania gazów
Precyzyjny pomiar i stabilność regulacji są bardzo ważnymi parametrami dla utrzymania najwyższej jakości mieszania gazów. Masowe regulatory termiczne przepływu firmy Vögtlin umożliwiają mieszanie gazów w sposób nadrzędny-podrzędny (gaz nadrzędny, do którego wymagana proporcja gazu dodatkowego jest dodawana) oraz na mieszanie gazów z ustaloną procentową proporcją obu gazów.

Przykładowe aplikacje:
- Kontrola palnika (budowa pieca)
- Kalibracja przyrządów (laboratorium)
- Kontrola atmosfery gazowej lasera
- Kalibracja analizatora (praca analityczna)
- Przygotowanie gazów próbnych / testowych
- Lokalne lub scentralizowane przygotowanie mieszaniny gazów

W przypadku regulatorów serii RED-Y SMART istnieje możliwość zastosowania jednostki kontroli procesu PCU1000, przeznaczonej do zasilania i kontroli do 10 przyrządów serii RED-Y SMART. Umożliwia ona sterowanie podłączonymi regulatorami, utrzymywanie określonego przepływu i/lub mieszania gazów w określonym stosunku (dostęp do 12 receptur).