Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

MIERNIKI, REGULATORY - uniwersalne wejście, wersje 1- lub wielokanałowe, szeroka gama wykonań

Opis
Nasza oferta zawiera szeroką gamę mierników, regulatorów i rejestratorów temperatury m.in. do montażu tablicowego, do montażu na szynie DIN lub do montażu obiektowego (do montażu na ścianie lub konstrukcji). Zależnie od wymagań klienta mogą być wyposażone w pojedynczy lub podwójny wyświetlacz, 1- lub wielokanałowe wejście pomiarowe, pamięć do rejestracji wyników pomiarów, wyjścia alarmowe i/lub regulacyjne, wyjście analogowe, interfejs np. RS485 oraz wiele innych funkcji. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania, dokładność i stabilność długoterminowa oraz konfiguracja z PC lub z lokalnej klawiatury.


Zapraszamy do naszych działów aby zapoznać się z pełną gamą przyrządów:
- Mierniki temperatury LINK
- Regulatory temperatury LINK
- Rejestratory temperatury elektroniczne LINK
- Rejestratory temperatury z zapisem na papierze LINK
- Rejestratory przenośne i bateryjne LINK


Nasze przyrządy są w większości objęte 2 lub 5  letnią gwarancją