Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Mierniki i regulatory przepływu dla gazów lub cieczy oraz dla aplikacji ciśnienia - przegląd produktów

Producent: ALICAT
Opis

Oferujemy Państwu szeroką gamę mierników i regulatorów przepływu dla gazów; mierników i regulatorów przepływu dla cieczy oraz mierników i regulatorów dla aplikacji ciśnienia.
Nasza oferta zawiera szeroką gamę przyrządów, umożliwiając wybór najkorzystniejszego rozwiązania dla Państwa aplikacji.

Mierniki i regulatory przepływu dla gazów są przyrządami uniwersalnymi, posiadając cechę wyboru mierzonego gazu (spośród predefiniowanej w pamięci listy 98/128/130 gazów i mieszanek gazów) oraz możliwość samodzielnego wprowadzenia przez użytkownika do 20 mieszanek gazów.MIERNIKI I REGULATORY PRZEPŁYWU DLA GAZÓW
Nasza oferta zawiera szeroką gamę mierników i regulatorów przepływu dla gazów,
przeznaczonych do pomiaru przepływu w zakresie 0...0,5 ml/min do 0...5000 l/min.
Mierniki i regulatory przepływu charakteryzują się szybkim czasem odpowiedzi (<10ms); wyjściem analogowym i interfejsem komunikacji oraz lokalnym wyświetlaczem LCD z wskazaniem przepływu masowego, przepływu objętościowego (nieskompensowanego) oraz ciśnienia i temperatury procesu. Opcjonalnie mogą być wyposażone we wskazanie licznika/sumatora.
Regulatory wyposażone w opcję licznika / sumatora, posiadają dodatkowo funkcję dozowania gazu tj. umożliwiają dozowanie wymaganej ilości gazu w różnych, wymagających tego aplikacjach.
Dostępne są także wersje przenośne z zasilaniem bateryjnym; wersje z dwoma zaworami do pomiaru i regulacji przepływu w dwóch kierunkach oraz z aprobatą ATEX.


MIERNIKI I REGULATORY PRZEPŁYWU DLA CIECZY
Nasza oferta zawiera szeroką gamę mierników i regulatorów przepływu dla cieczy,
 przeznaczonych do pomiaru przepływu w zakresie 0...0,5 ml/min do 0...10 l/min.
Mierniki i regulatory przepływu charakteryzują się szybkim czasem odpowiedzi (<20ms); wyjściem analogowym i interfejsem komunikacji oraz lokalnym wyświetlaczem LCD z wskazaniem przepływu objętościowego oraz temperatury procesu. Opcjonalnie mogą być wyposażone we wskazanie licznika/sumatora oray pomiaru ciśnienia.
Regulatory wyposażone w opcję licznika / sumatora, posiadają dodatkowo funkcję dozowania tj. umożliwiają dozowanie wymaganej ilości cieczy w różnych, wymagających tego aplikacjach.
Dostępne są także wersje przenośne z zasilaniem bateryjnym oraz z aprobatą ATEX


MIERNIKI I REGULATORY CIŚNIENIA
Nasza oferta zawiera szeroką gamę mierników i regulatorów ciśnienia dla gazów i/lub cieczy,
 przeznaczonych do pomiaru lub regulacji ciśnienia względnego (0...5 mbar do 0...34,5 bar), ciśnienia absolutnego (0...2 bar do 0...34,5 bar) lub różnicy ciśnień (0...5 mbar do 0...10,5 bar).
Mierniki i regulatory przepływu charakteryzują się szybkim czasem odpowiedzi (<5ms); wyjściem analogowym i interfejsem komunikacji oraz lokalnym wyświetlaczem LCD z wskazaniem ciśnienia procesu.
Dostępne są także wersje przenośne z zasilaniem bateryjnym; wersje z dwoma zaworami do pomiaru i regulacji ciśnienia w dwóch kierunkach oraz z aprobatą ATEX.