Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.
 
Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.
 
Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

LS100x - pływakowe sygnalizatory poziomu cieczy, wersja ze stali kwasoodpornej

Producent: EMA
Opis

Pływakowe sygnalizatory poziomu serii LS100x są przyrządami przeznaczonymi do sygnalizacji poziomu cieczy, sygnalizacji poziomów alarmowych oraz sterowania w zbiornikach otwartych i/lub zamkniętych, także dla cieczy korozyjnych i cieczy z pianą. Stosowane do kontroli poziomu w zbiornikach magazynowych i procesowych m.in. w energetyce, przemyśle chemicznym, petrochemicznym, spożywczym, farmaceutycznym itp. Charakteryzują się prostotą montażu i działania, odpornością na media korozyjne (stal nierdzewna SS304 lub SS316), wyjściem stykowym NO/NC oraz wysoką trwałością i bezawaryjnością działania przy zachowaniu wysokiej dokładności i powtarzalności przełączania.- montaż: z boku zbiornika
- gęstość medium: >0,5g/cm3
- przyłącze procesowe: G1 1/2" lub kołnierzowe
- czułość: +/-15°
- ciśnienie procesu: max. 10bar
- temperatura procesu: -20...+200°C
- wyjście: przekaźnikowe NO/NC, obciąż. max. 2A/250VAC
- materiał czujnika: stal kwasoodporna SS304 lub SS316
- napięcie zasilania: 19...60VDC / 14...250VAC
- przyłącze elektryczne: dławik kablowy
- stopień ochrony: IP67

Opcje / wersje wykonania:
- LS1001: materiał czujnika stal kwasoodporna SS304
- LS1002: materiał czujnika stal kwasoodporna SS316