Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Lokalny i centralny pomiar zużycia gazów - mierniki przepływu RED-Y SMART, RED-Y COMPACT

Producent: VOGTLIN
Opis
LOKALNY I CENTRALNY POMIAR ZUŻYCIA GAZÓW

Masowe mierniki przepływu firmy Vögtlin umożliwiają precyzyjny, ciągły pomiar zużycia gazów.
- mierniki serii RED-Y SMART umożliwiają scentralizowaną kontrolę przepływu gazów
- mierniki serii RED-Y COMPACT umożliwiają lokalną kontrolę przepływu gazów
Masowe mierniki termiczne przepływu firmy Vögtlin cechuje nadzwyczaj wysoka precyzja pomiaru przepływu gazu.
Przyrządy te zapewniają:
- PRZEJRZYSTOŚĆ POMIARU: Pomiar zużycia gazu pozwala na uzyskanie szczegółowej wiedzy o tym gdzie, kiedy i ile gazu jest zużywane. Pomiar zużycia może być wykonany oddzielnie dla różnych użytkowników.
- BEZPIECZEŃSTWO: Pomiar zużycia gazu zwiększa bezpieczeństwo dzięki szybkiej detekcji i lokalizacji przecieku, szczególnie gdy pracujemy z gazami toksycznymi lub wybuchowymi.
- REDUKCJĘ KOSZTÓW: Stały pomiar zużycia gazu zapobiega stratom z powodu przecieków oraz monitoruje uszkodzenie rury gazowej. Promuje to też oszczędności energii wśród użytkowników indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Przykładowe aplikacje:
- Pomiar zużycia gazów (lokalny lub centralny)
- Pomiar przecieku
- Centralny biling kosztów

W przypadku mierników serii RED-Y SMART istnieje możliwość zastosowania jednostki kontroli procesu PCU1000, przeznaczonej do zasilania i kontroli do 10 przyrządów serii RED-Y SMART lub też oprogramowania wizualizacyjnego na PC i/lub rejestratora do podglądu mierzonych parametrów. Umożliwia to stały podgląd mierzonych wartości przepływu w jednym, centralnym miejscu.