Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Kalibracja gazem rzeczywistym / kontrola przecieku - mierniki przepływu RED-Y SMART

Producent: VOGTLIN
Opis
KALIBRACJA GAZEM RZECZYWISTYM / KONTROLA PRZECIEKU

Masowe mierniki przepływu firmy Vögtlin umożliwiają precyzyjny, ciągły pomiar zużycia gazów.
- mierniki serii RED-Y SMART umożliwiają scentralizowaną kontrolę przepływu gazów
Masowe mierniki termiczne przepływu firmy Vögtlin cechuje nadzwyczaj wysoka precyzja pomiaru przepływu gazu. Dla aplikacji kontroli przecieku wymagana jest wysoka dokładność pomiaru. Jako rezultat kalibracji gazem rzeczywistym, masowe mierniki termiczne przepływu serii RED-Y SMART i RED-Y COMPACT są wyjątkowo dokładne w całym zakresie pomiarowym. Wartości pomiarów mogą być analizowane na wiele sposobów, stosownie do aktualnych potrzeb użytkownika i wymogów aplikacji.

Przykładowe aplikacje:
- Brak przecieków w systemach zasilających gazu (np. chemia, medycyna)
- Pomiar przecieku w testach armatury (np. test zaworó, kadłubów silników itp.)
- Przeciek aparatury badawczej

W przypadku mierników serii RED-Y SMART istnieje możliwość zastosowania jednostki kontroli procesu PCU1000, przeznaczonej do zasilania i kontroli do 10 przyrządów serii RED-Y SMART lub też oprogramowania wizualizacyjnego na PC i/lub rejestratora do podglądu mierzonych parametrów. Umożliwia to stały podgląd i kontrolę mierzonych wartości przepływu w jednym, centralnym miejscu.