Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

IF-S2B - zasilacz-separator przetworników impulsowych z dzielnikiem częstotliwości

Producent: LABOR
Opis
Zasilacze-separatory IF-S2B są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do liniowej zmiany częstotliwości sygnału wejściowego na częstotliwość sygnału wyjściowego z możliwością zastosowania dzielnika impulsów oraz do galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Charakteryzuje je m.in. szeroki zakres częstotliwości wejściowej, dzielnik częstotliwości ustawiany przełącznikami, zasilanie pomocnicze czujnika; obudowa o szerokości 12,5mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 2kV.
 
 
- wejście: 0...20kHz
- zasilanie czujnika: 8,2VDC (opcja 5...24VDC)
- wyjście: jak wejście lub z ustawionym dzielnikiem impulsów
- typ wyjścia: OC "NPN" lub "PNP"
- dokładność przetwarzania: 1%
- izolacja galwaniczna: wej./wyj./zasil 2kV
- napięcie zasilania: 18...28VDC
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 12,5mm
- konfiguracja: nastawa dzielnika przełącznikami
 
Opcjonalnie: świadectwo kalibracji; konfiguracja parametrów wg wymagań użytkownika, niestandardowy zakres sygnału wejściowego i/lub wyjściowego, zasilanie pomocnicze czujnika w zakresie 5...24VDC, obudowa naścienna
 
3 LATA GWARANCJI