Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

FR10 - filtro-regulator ciśnienia dla gazów; obudowa z aluminium lub ze stali nierdzewnej; wielkość 1/4"

Producent: PG
Opis

Filtro-regulatory ciśnienia serii FR10 są elementami wykonawczymi, przeznaczonymi do regulacji ciśnienia i filtracji powietrza zasilającego przyrządy pneumatyczne w układach regulacji automatycznej z zanieczyszczeń mechanicznych, oleju i wody. Mogą być używane m.in. we współpracy z siłownikami pneumatycznymi, ustawnikami pneumatycznymi i elektropneumatycznymi, przetwornikami elektropneumatycznymi itp. Charakteryzują się m.in. wysoką dokładnością filtracji do 5 mikronów; regulacją ciśnienia wyjściowego w zakresie 0...4bar lub 0..8bar; wysokim współczynnikiem przepływu; zintegrowanym manometrem ciśnienia; ręcznym spustem kondensatu oraz obudową wykonaną z aluminium lub ze stali nierdzewnej.


- ciśnienie wejściowe (zasilające): max. 15bar
- ciśnienie wyjściowe (regulacja): 0...4bar lub 0...8bar
- manometr ciśnienia: zabudowany
- temperatura procesu: -20...+70°C
- obsługa / nastawa ciśnienia: pokrętło
- spust kondensatu: ręczny
- przyłącza procesowe: G1/4" lub 1/4"NPT (opcja: złączki pneumatyczne)
- materiał obudowy: odlew aluminium lub stal nierdzewna SS316
- stopień ochrony: IP66

Wersje opcjonalne / akcesoria: wersja wysokotemperaturowa (do 120°C), złączki dla przewodów pneumatycznych, miedzianych lub stalowych itp.


Oferujemy dostawę kompletnego zestawu regulacyjnego, składającego się z zaworu wg wymagań użytkownika z zabudowanym napędem pneumatycznym i ustawnikiem elektropneumatycznym. Kompletny zestaw regulacyjny dostarczany jest do klienta jako zmontowany, skalibrowany, przetestowany i gotowy do pracy / użycia.