Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

F-S3 - przetwornik częstotliwości, wyjście 4...20mA, 2-przew., zasilanie z pętli prądowej

Producent: LABOR
Opis
Przetworniki częstotliwości F-S3 są precyzyjnymi przyrządami pomiarowymi, przeznaczonymi do liniowej zmiany częstotliwości sygnału wejściowego na sygnał analogowy oraz do galwanicznego oddzielenia wejściowego obwodu pomiarowego od obwodu wyjściowego w systemach automatyki. Przetworniki przeznaczone są do przetworzenia sygnału częstotliwości, dostarczając na wyjściu izolowany, 2-przew. sygnał analogowy 4...20mA. Charakteryzuje je m.in. szeroki zakres częstotliwości wejściowej, dokładność przetwarzania 0,2%; zasilanie pomocnicze czujnika, sygnał wyjściowy 2-przew. 4...20mA; obudowa o szerokości 40mm do montażu na szynie DIN oraz izolacja galwaniczna 2kV.


- wejście: 1Hz ... 10kHz
- zasilanie czujnika: 6VDC (max. 1,5mA)
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- dokładność przetwarzania: 0,2%
- izolacja galwaniczna: wej./wyj./zasil 2kV
- napięcie zasilania: 12...36VDC
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 40mm
- konfiguracja: potencjometr korekty zera i zakresu
 
Opcjonalnie: świadectwo kalibracji; parametry wejścia wg wymagań użytkownika, obudowa naścienna
 
3 LATA GWARANCJI