Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

DM650LP - miernik pętli prądowej, programowalny, wyświetlacz LCD, rejestracja + wyj. alarmowe

Opis

Mierniki pętli prądowej DM650LP są przyrządami obiektowymi przeznaczonymi do współpracy z sygnałami analogowymi 4...20mA. Wykonywane są w dwóch opcjach wykonania obudowy tj. z 2 przepustami kablowymi z obu stron boku obudowy lub z 2 przepustami kablowymi z dołu i boku obudowy. Przeznaczone są do pomiaru wartości procesu we współpracy z szeroką gamą przetworników pomiarowych m.in. temperatury, ciśnienia, przepływu, poziomu i wielu innych. Mierniki charakteryzuje 6-cyfrowy wyświetlacz LCD z bargrafem, wysoka dokładność pomiaru; możliwość wyboru lub wprowadzenia charakterystyki użytkownika; backup bateryjny (bateria litowa AA 3,6V); funkcja rejestracji pomiarów; interfejs NFC + USB, wyjście przekaźnikowe do sygnalizacji wymaganego parametru oraz możliwość konfiguracji wiadomości użytkownika dla wybranych funkcji alarmowych. Programowanie manometrów odbywa się z PC przy użyciu bezpłatnie dostarczanego oprogramowania USB-Link oraz kabla USB.


- wejście: 4...20mA
- wyświetlacz: LCD, 6-cyfr; wys. cyfry 7,9mm (wart. mierzone komunikaty. ikony systemowe)
- wyjście alarmowe: przekaźnik SPDT, obc. max. 48VDC/1A, 28VAC/1A
- komunikacja: USB + NFC
- zasilanie: z pętli prądowej, spadek <3V (backup: bateria litowa AA 3,6VDC)
- linearyzacja: liniowa, pierwiastkująca, X1/3, X3/2, X5/2, X2, X3 lub użytkownika do 22 par punktów
- wersja: do montażu na ścianie / konstrukcji lub na czujniku
- obudowa elektroniki: tworzywo ABS
- stopień ochrony: IP67
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, szeroka gama czujników pomiarowych wg wymagań użytkownika

2 LATA GWARANCJI