Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

DM640 - miernik temperatury, zasilanie bateryjne, dla czujników RTD lub TC

Opis

Mierniki temperatury serii DM640 przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD lub TC. Mierniki charakteryzuje 4-cyfrowy wyświetlacz LCD, stopień ochrony obudowy IP65, zasilanie bateryjne, oraz funkcje dodatkowe m.in. nastawa jednostki temperatury, rozdzielczości wskazania, offsetu itp. Wykonywane są w różnych obudowach, jednakże najpopularniejsza SCH4 umożliwia montaż miernika na ścianie, na konstrukcji lub na czujniku temperatury zamiast głowicy. Wykonywane są w wersji standardowej do zabudowy w obszarze bezpiecznym oraz w wykonaniu Ex do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy przycisków.


- wejście: Pt100, Ni120 (DM640P) lub K, J, T, R, S, E, L, N, B (DM640TC)
- wyświetlacz: 4-cyfrowy, LCD
- zasilanie: bateryjne, AA
- obudowa: o wymiarach 108x85x70mm (SCH4)
- stopień ochrony: IP65
- konfiguracja: z przycisków
- funkcje oprogramowania: nastawa jednostki, rozdzielczości, offsetu
- wykonanie: standard

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, zabudowa bezpośrednio na czujniku temperatury (czujnik temperatury wg wymagań klienta), obudowa SCH4 wykonana z tworzywa ABS (IP67) lub obudowa SCH15 wykonana ze stali nierdzewnej (IP67), wersja Ex (ATEX II 1 G D EEx ia IIC T4)

10 LAT GWARANCJI