Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

Centralna rejestracja zużycia gazu - mierniki przepływu RED-Y SMART

Producent: VOGTLIN
Opis
CENTRALNA REJESTRACJA ZUŻYCIA GAZÓW

Masowe mierniki przepływu firmy Vögtlin umożliwiają precyzyjny, ciągły pomiar zużycia gazów.
- mierniki serii RED-Y SMART umożliwiają scentralizowaną kontrolę przepływu gazów
Masowe mierniki termiczne przepływu firmy Vögtlin cechuje nadzwyczaj wysoka precyzja pomiaru przepływu gazu. Pomiar zużycia drogich gazów zwiększa świadomość ekonomicznego używania zasobów przez użytkownika. Prowadzi to do zmniejszenia kosztów a użytkownik wie dokładnie gdzie, kiedy i ile gazu jest zużywane. Mierzone przez masowy miernik termiczny przepływu wartości są zamieniane na sygnał analogowy i cyfrowy oraz są monitorowane przez PC/PLC lub rejestrator z funkcją licznika przepływu.

Przykładowe aplikacje:
- Szpitale
- Przemysł chemiczny
- Laboratorium
- Przemysł spożywczy

W przypadku mierników serii RED-Y SMART istnieje możliwość zastosowania oprogramowania wizualizacyjnego na PC i/lub rejestratora do podglądu mierzonych wartości przepływu. Umożliwia to stały podgląd i kontrolę mierzonych wartości przepływu w jednym, centralnym miejscu.