Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

CALTEMP 650 - przenośny piec kalibracyjny, zakres 50...650°C, suchy blok kalibracyjny

Producent: NA
Opis
Przenośne piece kalibracyjne CALTEMP 650 przeznaczone są do precyzyjnej kalibracji przyrządów do pomiaru temperatury m.in. rezystancyjnych i termoelektrycznych czujników temperatury, termometrów (bimetalicznych, gazowych, cieczowych), termostatów itp. Przeznaczone dla zastosowań przemysłowych, laboratoryjnych, pomiarów okresowych i kontrolnych przyrządów pomiarowych. Charakteryzują się wysokiej jakości komponentami wykonania, możliwością kontroli szerokiej gamy przyrządów (m.in. czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych, termostatów); wysoką rozdzielczością 0,1°C i stabilnością kalibracji 0,07°C; możliwością kalibracji czujników w zakresie 50...650°C, zabudowanym precyzyjnym regulatorem PID z funkcją automatycznej kalibracji oraz suchym, wymiennym blokiem kalibracyjnym (średnica fi.32mm i głębokość 150mm) z 4 otworami o średnicy 6,5mm i głębokości 120mm. Piece kalibracyjne mogą być wyposażone w blok kalibracyjny z inną konfiguracją otworów oraz w oprogramowanie dla PC, w celu automatycznej i zdalnej kalibracji przyrządów.


- zakres kalibracji: 50...650°C
- rozdzielczość: 0,1°C
- stabilność: 0,07°C
- metoda kontroli: precyzyjny regulator PID
- czas do osiągnięcia temp. max: 25 min.
- interfejs: RS232
- czujnik referencyjny: TC (N), klasa 1
- blok pomiarowy: fi. 32mm x 150mm (4 otwory fi. 6,5mm x 120mm)
- wersja bloku: suchy
- napięcie zasilania: 230VAC, 1kW
- wymiary: 325 x 185 x 265mm
- waga: 10 kg

Opcjonalnie:
 dodatkowy blok kalibracyjny z inną konfiguracją otworów, oprogramowanie dla PC dla automatycznej kalibracji itp.