Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

8175 - manometr rurkowy do pomiarów wzorcowych, klasa 0,6, NG160

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry rurkowe do pomiarów wzrocowych model 8175, 8177 przeznaczone są do precyzyjnego pomiaru ciśnienia gazów i cieczy chemicznie obojętnych na stopy miedzi, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Wykonywane są w obudowach NG160; z przyłączem radialnym lub tylnym, o zakresach pomiarowych od 0...0,6bar do 0...1600bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG160
- zakresy pomiarowe: 0...0,6bar do 0...1600bar
- klasa dokładności: 0,6 zgodnie z EN 837-1
- obudowa: stal malowana na czarno
- element pomiarowy: stop miedzi
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy lub tylne
- gwint króćca: M20x1,5; G1/2"
- temperatura medium: max. 80°C
- stopień ochrony obudowy: IP54

Opcjonalnie: obudowa ze stali nierdzewnej 1.4301, kołnierz montażowy, dysza dławiąca, korekta zera i lustro skali, klasa dokładności 0,25; inny gwint przyłącza procesowego, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.