Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

6151 - manometr membranowy w wykonaniu ze stali z kontaktami, NG100, 160

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry membranowe w wykonaniu ze stali, z kontaktami model 6151, 6161, 831, 8141 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy chemicznie obojętnych na zastosowane materiały, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Z zastosowaniem przyłączy kołnierzowych, otwartych, ułatwiających czyszczenie mogą być używane dla mediów lepkich, krystalizujących się i zanieczyszczonych. W zależności od modelu wykonywane są w obudowach NG100 i NG160; z przyłączem radialnym, z kontaktami magnetycznymi lub indukcyjnymi, z wypełnieniem obudowy lub bez wypełnienia, o zakresach pomiarowych od 0...25mbar do 0...40bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG100, NG160
- zakresy pomiarowe: 0...25mbar do 0...40bar
- klasa dokładności: 1,6 zgodnie z EN 837-3
- obudowa: stal nierdzewna 1.4301
- element pomiarowy: stal / stal nierdzewna
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy
- gwint króćca: M20x1,5; G1/2" lub kołnierzowe
- temperatura medium: max. 100°C
- stopień ochrony obudowy: IP54/IP65
- kontakty: magnetyczne lub indukcyjne

Opcjonalnie: wysoka przeciążalność, wersja iskrobezpieczna Ex z certyfikatem ATEX, dysza dławiąca, szereg przyłączy kołnierzowych, inne wykonanie materiałowe części zwilżanych, inny gwint przyłącza procesowego, styki pneumatyczne, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.