Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

6121 - manometr rurkowy w wykonaniu przemysłowym z kontaktami, NG160

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry rurkowe z kontaktami model 6121, 8111, 6131, 8121 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy chemicznie obojętnych na stopy miedzi, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Wykonywane są w obudowach NG160; z przyłączem radialnym lub tylnym, z kontaktami magnetycznymi lub indukcyjnymi, z wypełnieniem lub bez wypełnienia obudowy, o zakresach pomiarowych od 0...1bar do 0...1000bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG160
- zakresy pomiarowe: 0...1bar do 0...1000bar
- klasa dokładności: 1,6 lub 1,0 zgodnie z EN 837-1
- obudowa: stal malowana na czarno
- element pomiarowy: stop miedzi
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy lub tylne
- gwint króćca: M20x1,5; G1/2"
- temperatura medium: max. 80°C
- stopień ochrony obudowy: IP54/IP65
- kontakty: magnetyczne lub indukcyjne

Opcjonalnie: obudowa ze stali nierdzewnej 1.4301, wersja iskrobezpieczna Ex z certyfikatem ATEX, kołnierz montażowy, dla medium do 130°C, dysza dławiąca, inny gwint przyłącza procesowego, styki pneumatyczne, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia, szeroka gama separatorów membranowych itp.