Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

5133 - manometr rurkowy w wykonaniu wzmocnionym, wysokotemperaturowym, NG100

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry rurkowe w wykonaniu wzmocnionym i wysokotemperaturowym model 5133, 5134 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy chemicznie obojętnych na stopy miedzi, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Wykonywane są w obudowach NG100; z przyłączem radialnym lub tylnym, o zakresach pomiarowych od 0...0,6bar do 0...1600bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG100
- zakresy pomiarowe: 0...0,6bar do 0...1600bar
- klasa dokładności: 1,0 zgodnie z EN 837-1
- obudowa: stal nierdzewna 1.4301
- element pomiarowy: stop miedzi
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy lub tylne
- gwint króćca: M20x1,5; G1/2"
- temperatura medium: max. 200°C
- stopień ochrony obudowy: IP65

Opcjonalnie: kołnierz montażowy, dysza dławiąca, inny gwint przyłącza procesowego, wyższa przeciążalność, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia, szeroka gama separatorów membranowych itp.